Zależy nam na pokazaniu dzieciom i młodzieży, że edukacja nie musi być nudna, dlatego oferujemy warsztaty łączące wykład edukacyjny oraz grę. Chcemy pokazać, że te dwie formy nie muszą się wykluczać, a razem tworzą niesamowite efekty.

Warsztaty ekologiczno – biologiczne

Jesteśmy w stanie stworzyć koncepcje warsztatów do zera, albo zrealizować je według potrzeby instytucji zamawiającej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a nasz zespół wykwalifikowanych trenerów z pewnością świetnie poradzi sobie z każdym wyzwaniem ponieważ przeprowadziliśmy ponad 1500 warsztatów na terenie całej Polski.

Poniżej przedstawiamy schemat warsztatów w dowolnej tematyce na grze minecraft – absolutnie polecamy!


Działamy w następujący sposób:

1. Przeprowadzamy konsultacje i badamy potrzeby.

Jest to spotkanie organizacyjne, podczas którego ustalamy szczegóły naszej współpracy. 

2. Przygotowujemy wykład edukacyjny.

Jego tematyka jest zależna od tego, czym zajmuje się Państwa instytucja. Jesteśmy w stanie dostosować się do każdej dziedziny jak i tematyki, nie ograniczamy się na żadnym polu.

3. Przeprowadzamy zajęcia.


W pierwszej części prezentujemy uczestnikom wcześniej przygotowany wykład. Będzie on stanowił bazę do naszych dalszych działań.

W drugiej części to uczestnicy przejmują inicjatywę — zdobyte informacje przenoszą w wirtualny świat gry Minecraft. Zespołowo lub indywidualnie, z naszą pomocą lub bez niej.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, których sami też mamy sporo. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, a nie wiedzą Państwo jak mogą ją wykorzystać dla siebie — zapraszamy do kontaktu! 

Wspólnie, z pewnością wypracujemy coś ciekawego i przyczynimy się do wielopoziomowego rozwoju młodych ludzi. 🙂 

Warsztaty z programowania

Kontakt: 570 376 723 / iwp@dobre-warsztaty.pl