Popularnością cieszą się karnety sportowe, zdrowotne… a co z benefitami edukacyjnymi? 

Proponujemy Państwu naszą nowość, czyli benefit dla pracowników, a dokładniej zajęcia edukacyjne dla dzieci

Warsztaty online

Wiek szkolny to najlepszy okres dla dzieci, aby odnaleźć swoje pasje i móc je rozwijać. Proponujemy zajęcia, z jakimi jeszcze Państwa dzieci się nie spotkały — programowanie w grze Minecraft, nauczanie języków Java oraz Python, a także coś bardziej standardowego — korepetycje z przedmiotów szkolnych. Każde dziecko ma inne potrzeby – przygotowaliśmy szeroką ofertę, aby każdy znalazł coś dla siebie.  

Każda propozycja jest przedstawiana indywidualnie, zależnie od potrzeb firmy. 

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i zaskoczyć swoich pracowników nowym benefitem!

Pełen opis warsztatów offline poniżej!

Warsztaty offline

Kontakt: 570 376 723 / iwp@dobre-warsztaty.pl

Propozycja zajęć stacjonarnych

Bez komputerów, tzw “offline”:

●  Warsztaty żywej lekcji biologii to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich miłośników zwierząt. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć na żywo różne gatunki gadów, płazów oraz pająków, a także dowiedzieć się o ich życiu i zwyczajach. Lekcja biologii to również świetna okazja do rozwijania empatii i szacunku dla zwierząt.

●  Warsztaty: eko- kosmetyki Człowiek żyje z naturą w symbiozie. Otaczająca nas przyroda wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, a z kolei nasze zachowania mają znaczenie dla stanu środowiska. Jak powinniśmy zmienić swoje nawyki, aby relacja z naturą była zawsze korzystna? Podczas warsztatów eko-życie w prosty sposób pokazujemy, jak żyć według zasady zero-waste, wyeliminować złe przyzwyczajenia oraz małymi krokami przyczyniać się do poprawy kondycji naszej planety. Uczymy jak samodzielnie zrobić naturalne i bezpieczne dla zdrowia środki czystości czy kosmetyki, które potem uczestnicy zabierają ze sobą do domu. Zajęcia te pobudzają dziecięcą wrażliwość oraz uświadamiają, że każdy z nas ma wpływ na środowisko.

●  Warsztaty – Tworzenie terrarium. Budujemy dom dla zwierzęcych przyjaciół! Podczas tych warsztatów dzieci będą miały okazję stworzyć swoje własne terrarium dla konkretnych gatunków zwierząt egzotycznych. Po zajęciach istnieje również możliwość zabrania przez dzieci gotowego terrarium ze sobą! Podczas warsztatów przybliżamy również specyfikę naturalnego środowiska domowych zwierząt oraz uczymy jak zapewniać dla nich optymalne warunki do życia. Poznanie “od kuchni” środowiska, w którym występują zwierzęta, sprawia, że dzieci z jeszcze większym szacunkiem traktują przyrodę.

●  Warsztaty – las w słoiku. – podczas tych warsztatów, dzieci stworzą swoje własne ekosystemy w słoiku, który zabiorą ze sobą do domu. W ujęciu ekologicznym, warsztaty te mogą nauczyć dzieci, jak ważne jest zachowanie równowagi w przyrodzie. Dzieci będą miały okazję zobaczyć, jak różne gatunki roślin i zwierząt żyją ze sobą w symbiozie i jak każdy element ekosystemu ma swoje znaczenie. Dodatkowo, warsztaty te mogą przyczynić się do zwiększenia świadomości wśród dzieci, co pozwoli im na podejmowanie bardziej odpowiedzialnych decyzji w przyszłości, związanych z ochroną środowiska naturalnego. Na warsztatach “Las w słoiku” dzieci mogą nauczyć się również, jakie czynniki wpływają na wzrost i rozwój roślin oraz jak dbać o ich kondycję. Dzieci będą mogły na własnej skórze przetestować różne sposoby pielęgnacji roślin, co pozwoli im na zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy.

Przy komputerach:

●  Warsztaty “Ochrona zwierząt” skupiają się na edukacji z zakresu ochrony zwierząt oraz odpowiedzialności za ich dobrostan. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnymi gatunkami zwierząt oraz zasadami ich opieki. W ramach zajęć prowadzona będzie praktyczna część, w której uczestnicy będą mieli możliwość zbudowania schronień dla zwierząt w grze Minecraft.

●  Warsztaty “Ochrona gleby” skupiają się na edukacji z zakresu ochrony gleby przed erozją oraz nauczeniu, jakie rośliny najlepiej nadają się do uprawy na glebach jałowych. W ramach zajęć uczestnicy będą mieli okazję zbudować w grze Minecraft model farmy, która wykorzystuje metody ochrony gleby.

●  Warsztaty “Ekologia w Minecraft” to idealna okazja, aby porozmawiać z dziećmi na temat aktualnej sytuacji ekologicznej na świecie. Porozmawiamy o największych zagrożeniach, takich jak globalne ocieplenie, wyjałowienie gleby. W ramach pracy projektowej, przedyskutujemy co możemy z tym zrobić, a dzieci zaprojektują swoje rozwiązania w grze minecraft.

●  Warsztaty “Zrównoważony rozwój” skupiają się na edukacji z zakresu najlepszych sposobów na zrównoważony rozwój miast oraz korzyści płynących z wprowadzenia takich rozwiązań. Uczestnicy będą mieli okazję zbudować w grze Minecraft model miasta, które wykorzystuje metody ochrony środowiska oraz promuje zrównoważony rozwój.