Program partnerski Dobrych Warsztatów

Od samego początku, naszą firmę tworzą relację. Wierzymy, że właśnie w taki sposób jesteśmy w stanie osiągnąć najwięcej i cały czas się rozwijać.

Budując relację z ośrodkami kultury, fundacjami, stowarzyszeniami, firmami, czy osobami prywatnymi, jesteśmy w stanie sięgać po więcej i zarażać naszą pasją jeszcze więcej młodych ludzi.

Zysk?

Poza budowaniem relacji, istotna jest dla nas transparentność w kontaktach z naszymi partnerami. Ta zasada, nakłada na nas wewnętrzne zobowiązanie do przedstawianiu pełnych zasad współpracy już na tym etapie.

Nasz program partnerski polega na podziale pewnej części ze sprzedaży warsztatów. Ta część, oferowana przez nas, jest relatywnie wysoka, bo aż 20%. Partnerzy na żadnym etapie nie inwestują żadnych środków finansowych, poza swoim czasem. Przyjeżdżamy, robimy warsztaty, rozliczamy się.

Jaka jest modelowa rola partnera?

  1. Znaleźć przestrzeń w której możemy wykonać tego typu zajęcia (szkoły, dom kultury, biblioteki, fundacje).
  2. Zająć się promocją, czyli rozwiesić plakaty w szkołach, oraz kreatywnie podejść do tematu promocji. Dobrym przykładem jest Facebook (mogą Państwo poprosić o udostępnienie instytucje w której będą odbywały się zajęcia, udostępnić na lokalnych grupach facebookowych)

Zapisy, oraz rozliczenia z uczestnikami są po naszej stronie.

Z naszego doświadczenia wiemy, że jest to maksymalnie 2-3 godziny pracy, za wymierne efekty.


Chcesz zostać naszym partnerem?