Warsztaty dla dzieci w każdym wieku!

Dobre Warsztaty to firma, która powstała z miłości do przekazywania wiedzy młodym ludziom. Robimy to w niezwykły, pełen poszanowania ich potrzeb, odmienności, budujący zaufanie sposób. W ciągu pięciu lat jej istnienia przeprowadziliśmy już prawie 1500 warsztatów dla dzieci w całej Polsce, a liczba ta ciągle rośnie! W związku z tym, nie możemy się doczekać, aż nasze warsztaty dla dzieci zawitają do Waszych miast!

Poznaj nas bliżej, zobacz gdzie i jak pracujemy na naszym facebooku 🙂

W związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi, zachęcamy do skorzystania z oferty naszych warsztatów przygotowanych specjalnie na tę okazję

Warsztaty z okazji Dnia Ziemi

Warsztaty dla dzieci: Minecraft w programowaniu

To nauka połączona ze świetną zabawą.

W warsztatach minecraft łączymy popularną i uwielbianą grę z programowaniem, historią, biologią, geografią i matematyką! To niezapomniana podróż w głąb edukacyjnej wersji bestselleru od studia Mojang, dzięki czemu dzieci już nigdy nie spojrzą na tę grę w kontekście tylko i wyłącznie rozrywkowym!


Żywa lekcja biologii.

Niezapomniane spotkanie z przyrodą…

… której dzieci na długo nie zapomną. Rozmawiamy o zwierzętach, o ochronie gadów i płazów w Polsce. Dowiemy się w jaki sposób dbać o zwierzęta terrarystyczne, oraz… dotkniemy ich!

Doświadczymy kontaktu z naturą w najczystszej postaci. A dzieci z pewnością nie zapomną tego doświadczenia!


Warsztaty dla dzieci: perkusyjne

Gra na perkusji – postaw na wszechstronny rozwój dziecka!

Rozwijaj umiejętności manualne, wzmacniaj ich muzykalność i wrażliwość swoich dzieci poprzez naukę gry na perkusji.

Dojeżdżamy na terenie całego kraju ze swoimi pięcioma zestawami perkusji elektrycznych, prowadząc warsztaty w szkołach i przedszkolach. W związku z tym, to warsztaty, których jeszcze nie było na rynku!

Opinie rodziców:

Mama Julka

Bardzo wysoko postawiliście poprzeczkę! Julek brał udział w warsztatach w Starachowicach i od tamtej pory każdego dnia pyta czy nie wrócicie do nas ponownie 🙂 Jeśli Tylko pojawicie się w świętokrzyskim, zgłaszamy się 🙂

Przedszkole z Warszawy

Polecamy każdemu warsztaty z Panem Igorem – nasze dzieciaki były zachwycone i czekają na następne spotkanie

Mama uczestnika zajęć w Starogardzie

Super zajęcia. Czekamy na cykliczne w Starogardzie.

Chcesz poznać wycenę?

Realizujemy warsztaty na terenie całej polski!

Cena

Ogromną wartością dla naszej działalności i powodem do dumy jest to, żeby dostarczać warsztaty dla wszystkich zainteresowanych dzieci w całej Polsce, niezależnie od zasobów finansowych. Reasumując, płaska struktura naszej firmy pozwala nam na dostosowanie realiów cenowych do portfela każdego klienta.