Dobre Warsztaty są znane z warsztatów przeprowadzanych dla dzieci i młodzieży. Działając już kilka lat na rynku i widząc, jak pozytywne efekty przynoszą nasze działania, wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Śmiało możemy stwierdzić, że aktualnie ogromną popularnością cieszą się warsztaty z programowania. Mimo, że na pierwszy rzut oka może się to wydawać skomplikowane ze względu na naszą grupę docelową — jest wręcz przeciwnie. Doświadczenie pokazało nam, że umysły młodych ludzi są niezwykle chłonne i skłonne do uczenia się nowych, wcześniej nie tak oczywistych dla nich rzeczy. 

W naszej ofercie posiadamy m.in szkolenia z zakresu programowania w grze Minecraft oraz jesteśmy pośrednikami sprzedaży narzędzi do programowania, jak np. LEGO Coding Express. To kreatywna zabawa, która uczy kodowania i logicznego myślenia już od najmłodszych lat.

W skład naszej oferty wchodzi również wsparcie przy wdrożeniu narzędzi, krótka lekcja przedstawiająca jak efektywnie wprowadzić naukę programowania do programu nauczania oraz wyjaśnienie podstaw kodowania.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – jeżeli w Państwa placówce są narzędzia, których czujecie, że nie wykorzystujecie w pełni – chętnie pomożemy!

Zapraszam do kontaktu, przedstawimy więcej szczegółów naszej oferty oraz indywidualną wycenę dopasowaną do waszych potrzeb.