Dlaczego Dobre Warsztaty?


Armaty wśród kwiatów

Mimo, że oryginalnie te słowa zostały wypowiedziane przez cara Mikołaja I w odniesieniu do twórczości Fryderyka Chopina, lubię mówić w taki sposób o idei prowadzonej przez nas firmy.
Dobre Warsztaty i wszystkie zajęcia które prowadzimy, w zamyśle są czystą zabawą dla dzieci. Widzimy uśmiechy i radość podczas rozwiązywania coraz to bardziej złożonych zadań w minecrafcie, czy twarze okraszone mieszanką podekscytowania, szoku, zainteresowania i szczęścia gdy uczestnik po raz pierwszy dotyka węża.
I na tym nam zależy. Ale najistotniejsze jest wszystko to, co znajduje się pod tą pierwszą warstwą. Gdy rozwiązujemy zadanie w minecrafcie, dowiadujemy się w jaki sposób to zrobić – dyskutujemy inne możliwości, wspólnie szukamy pomysłów. Gdy dotykamy wężą, chwile wcześniej dowiedzieliśmy się w jaki sposób możemy chronić naszą polską lokalną faunę i florę, w jaki sposób gady i płazy funkcjonują, oraz zrozumieliśmy chociażby co oznacza, że gady są zmiennocieplne.

I to są nasze armaty wśród kwiatów.

Zaangażowanie

Dobre Warsztaty to firma która od samego początku stawia na bliskie relację z rodzicami oraz uczestnikami warsztatów. Chcemy, żeby radość wynikająca z pracy którą wykonujemy angażowała dzieci do zdobywania wiedzy, scalały relację w grupię, oraz były narzędziem do ładowania pozytywną energią uczestników zajęć.

Znamy się

Jako zespół – znamy się, lubimy, również prywatnie. Wspieramy się w rozwoju i ciągle szukamy dróg, żeby stawać się lepszymi – i indywidualnie, i jako zespół. To powoduje, że nasze warsztaty z każdym dniem stają się coraz lepsze. Dbamy o to, żeby nasza kadra realizowała najwyższej klasy warsztaty. Nie prowadzimy trwałych, masowych rekrutacji, zatrudniając ogromną ilość osób które nie potrafią i nie uwielbiają pracować z dziećmi. W związku z tym nie jesteśmy kolejną firmą, która zauważyła duży potencjał zarobkowy w atrakcjach dla dzieci. Możecie być pewni, że traktujemy misję pracy z dziećmi bardzo poważnie.

Cena

Ogromną wartością dla naszej działalności i powodem do dumy jest to, żeby dostarczać warsztaty dla wszystkich zainteresowanych dzieci w całej Polsce, niezależnie od zasobów finansowych. Płaska struktura naszej firmy pozwala nam na dostosowanie realiów cenowych do portfela każdego klienta.