Dlaczego Dobre Warsztaty? Warsztaty dla dzieci.


Armaty wśród kwiatów

Mimo, że oryginalnie te słowa zostały wypowiedziane przez cara Mikołaja I w odniesieniu do twórczości Fryderyka Chopina, lubię mówić w taki sposób o idei prowadzonej przez nas firmy.
Dobre Warsztaty i wszystkie zajęcia które prowadzimy, w zamyśle są czystą zabawą dla dzieci. Widzimy uśmiechy i radość podczas rozwiązywania coraz to bardziej złożonych zadań w minecrafcie, czy twarze okraszone mieszanką podekscytowania, szoku, zainteresowania i szczęścia gdy uczestnik po raz pierwszy dotyka węża.
I na tym nam zależy. Ale najistotniejsze jest wszystko to, co znajduje się pod tą pierwszą warstwą. Gdy rozwiązujemy zadanie w minecrafcie, dowiadujemy się w jaki sposób to zrobić – dyskutujemy inne możliwości, wspólnie szukamy pomysłów. Gdy dotykamy wężą, chwile wcześniej dowiedzieliśmy się w jaki sposób możemy chronić naszą polską lokalną faunę i florę, w jaki sposób gady i płazy funkcjonują, oraz zrozumieliśmy chociażby co oznacza, że gady są zmiennocieplne.

I to są nasze armaty wśród kwiatów.

Zaangażowanie

Dobre Warsztaty to firma która od samego początku stawia na bliskie relację z rodzicami oraz uczestnikami warsztatów. Chcemy, żeby radość wynikająca z pracy którą wykonujemy angażowała dzieci do zdobywania wiedzy. Scalały relację w grupię, oraz były narzędziem do ładowania pozytywną energią uczestników zajęć.

Znamy się

Jako zespół – znamy się, lubimy, również prywatnie. Wspieramy się w rozwoju i ciągle szukamy dróg, żeby stawać się lepszymi – i indywidualnie, i jako zespół. To powoduje, że nasze warsztaty z każdym dniem stają się coraz lepsze. Dbamy o to, żeby nasza kadra realizowała najwyższej klasy warsztaty. Nie prowadzimy trwałych, masowych rekrutacji, zatrudniając ogromną ilość osób które nie potrafią i nie uwielbiają pracować z dziećmi. W związku z tym nie jesteśmy kolejną firmą, która zauważyła duży potencjał zarobkowy w atrakcjach dla dzieci. Możecie być pewni, że traktujemy misję pracy z dziećmi bardzo poważnie.

Cena

Ogromną wartością dla naszej działalności i powodem do dumy jest to, żeby dostarczać warsztaty dla wszystkich zainteresowanych dzieci w całej Polsce, niezależnie od zasobów finansowych. Płaska struktura naszej firmy pozwala nam na dostosowanie realiów cenowych do portfela każdego klienta.

Zabookuj nasze warsztaty tutaj

Chcesz poznać nas lepiej? Zobaczyć jak pracujemy na codzień? Jesteśmy do twojej dyspozycji! https://www.facebook.com/dwarsztaty