Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo – środy – Semestr jesienny (karnet semestralny – 10 zajęć)

275,00 

28 w magazynie

Kategoria:

Opis

Szanowni rodzice. W związku z szalejącymi cenami, musieliśmy poczynić pewne zmiany -> udało nam się utrzymać cenę, co jest dla nas bardzo istotne, bo chcemy być dostępni dla wszystkich, niezależnie od zasobności portfela – ale żebyśmy mogli przetrwać na rynku, musieliśmy przygotować kilka zmian w funkcjonowaniu naszych zajęć. Co możemy dla Państwa zrobić? Przygotowaliśmy platformę, na której wasze dzieci będą miały dostęp do tematów które będą sobie mogły w każdej chwili powtórzyć.
Mamy nadzieje na pełne zrozumienie.
Regulamin: 
1. Karnet umożliwia wzięcia udziału w 10 zajęciach.
2. Nie ma możliwości płatności za jedne zajęcia.
3. Jeśli zajęcia się odbywają, a nieobecność wynika z choroby czy jakichkolwiek innych czynników niezależnych od organizatora, nie ma możliwości odrobienia tych zajęć w późniejszym terminie/ zwrotu pieniedzy. 
4. W sytuacji choroby trenera/ zdarzeń losowych, odrabiamy zajęcia w dogodnym dla wszystkich uczestników terminie, bądź zmniejszamy cenę o nieodbyte zajęcia na koniec semestru.
WARSZTATY MINECRAFT DLA DZIECI
Podczas tych zajęć dzieci w małych, umożliwiających zaangażowanie prowadzącego grupach, poznają możliwości dawane nam przez grę Minecraft w kontekście programowania (Python oraz JavaScript) i nie tylko. Komendy ułatwiające budowanie? Commandblocki, czyli zaczarowane pudełka które można zaprogramować? Podstawy chemii czy biologii? Tworzenie modyfikacji? To wszystko możliwe w Minecrafcie!
CO BĘDZIEMY ROBILI NA ZAJĘCIACH?
Chcemy pokazać dzieciom, że popularna gra Minecraft (Education Edition) to również świetne narzędzie edukacyjne. Dzieci na zajęciach poznają podstawowe komendy używane w grze oraz podstawy języków programowania – Python i JavaScript. Rozwiną również swoje umiejętności interpersonalne, popuszczą wodzę fantazji oraz rozwiną kreatywność.
Na samych zajęciach będą poruszane zagadnienia ekologii czy historii. Uczestnicy zajęć poznają podstawy biologii czy chemii. Nauka przez zabawę!
STWÓRZ SWOJE MODYFIKACJE!
Zaprojektuj, zaprogramuj i stwórz swoją własną modyfikacje! Twój własny blok, Twój własny miecz czy Twoją postać. Brzmi cool, c’nie?
Wymagania:
– podstawowa umiejętność obsługi komputera,
– rozpoznawanie liter na klawiaturze
Dla dzieci 6+
Data i godzina: środy
Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo

Bolszewo: środa 16:00-17:15

Gościcino: środa 18:00-18:15

Cena: 275PLN za karnet 10 zajęć. 

 

 

START: 11.10.2023r

Może spodoba się również…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *