Twoje dziecko kocha Minecrafta? Nie wiesz jak zadziałać, żeby poza ogromną radością z grania podczas zabawy, również się uczyło?

Trafiłeś idealnie!

Bestsellerowe warsztaty z tworzenia modyfikacji w Minecrafcie!

To doskonała okazja do wprowadzenia Twojego dziecka do niesamowitego świata programowania. Dzięki naszemu kursowi, Twoje dziecko nauczy się tworzyć swoją własną wersję gry Minecraft!

Średnia ocen w

5/5

Nikt nie pobije naszej ceny!

Od zawsze, naszą główną wartością była dostępność dla wszystkich, niezależnie od zasobności portfela. Nie chcieliśmy tworzyć firmy, która pobierała 1500 złotych za podstawowy kurs. Programowanie ma i musi być dla wszystkich! Więcej o naszej filozofii przeczytacie poniżej!


Komisja Europejska wymienia programowanie wśród kluczowych kompetencji przyszłości. Z kolei Światowe Forum Ekonomiczne prognozuje, że 65% dzieci, które uczą się w tej chwili w szkołach podstawowych, będzie w przyszłości pracować w zawodach, które dziś jeszcze nie istnieją - w większości powiązanych z IT i nowymi technologiami! 

Nasz kurs to świetna okazja na wprowadzenie Twojego dziecka w świat programowania w łatwy i przyjemny sposób!

Minecraft to ponadczasowa gra dla dzieci i młodzieży, która podbiła serca wielu fanów na całym świecie! Minecraft – to w dużym skrócie – świat składający się z sześciennych bloków. Największą zaletą dzieła studia Mojang jest niewątpliwie poznawanie świata gry na wiele różnych sposobów. W tej grze, tylko wyobraźnia graczy wyznacza kres jej możliwości! W sześciennym świecie gracze mają możliwość wykorzystania wszelkich dostępnych narzędzi, mogą: kopać, łowić, modyfikować, tworzyć i budować – wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia – małe domki, olbrzymie hotele, latające miasta i podwodne korytarze!

Nasz kurs funkcjonuje w formie wcześniej nagranych video oraz dostępu do platformy online zrzeszającej trenerów i kursantów na której będziemy udostępniali swoje postępy oraz rozwiązywali problemy. Poza tym, dwa razy spotkamy się online, na wspólną rozgrywkę na naszym serwerze!

Startujemy już 15.10.2022r o 9:00!
Nie może Cię zabraknąć!

Jesteś tak blisko od zapisania swojego dziecka! 99%

Nauka to podróż...

A my mamy licencję turystyczną - zrealizowaliśmy już 1500 warsztatów dla dzieci w całej Polsce!

Zadaj nam pytanie!

Żeby osłodzić Wam oczekiwanie na kurs - zapraszamy do naszej próbnej lekcji dotyczącej automatyzacji komendy fill w grze minecraft!